Witam na mojej stronie,
Pokażę Ci jak,
bezpiecznie ćwiczyć krok po kroku.
Zapraszam!
Image Alt

Referencje

Ewa

c

Marta

Do jogi podchodziłam kilka razy, jednak zawsze coś było nie tak, dopiero spotkanie z Beatą sprawiło, że pokochałam jogę:) Beata to mądra i doświadczona instruktorka, a przede wszystkim cudowna, ciepła i empatyczna osoba, wie, że każdy z nas jest inny, mamy różne zakresy, więc podchodzi do tematu indywidualnie, dokładnie tłumaczy, objaśnia pozycje. Na zajęciach czuję się bezpiecznie i w pełni „zaopiekowana”. Polecam:)

f

Alicja

Od czterech lat ćwiczę regularnie dwa razy w tygodniu. Czuje się pewniej w ciele, mam więcej energii. Dzięki profesjonalizmowi Beaty, życzliwości oraz łagodnej konsekwencji, na zajęciach jogi panuje wyjątkowa atmosfera. Zdecydowanie Polecam!

Marek

Na jogę namówiła mnie żona, dodając „koniecznie z Beatą”. Ćwiczę od kilku tygodni i już nie straszny mi pies z głową w dół, wojownik, ani drzewo. 😁 Zajęcia z Beatą, a szczególnie jej pasja i umiejętnie tłumaczenie tajników poszczególnych asan, spowodowały, że szybko „wkręciłem się” w jogę. Polecam, zwłaszcza nierozciągniętym panom, spędzającym długie godziny przy biurku!

Małgosia

Mam spore problemy z kręgosłupem i zajęcia jogi to dla mnie strzał w dziesiątkę. Jogą interesowałam się od dawna, ale nie umiałam znaleźć czasu, żeby zacząć praktykę, aż trafiłam na zajęcia z Beatą i ta przygoda z korzyścią dla mnie trwa już kilka lat. Poprawia się moja ruchowość i sylwetka. Podczas zajęć dostajemy dużą porcję dobrej energii. Beata bardzo indywidualnie traktuje każdego ćwiczącego. Gorąco polecam!