Witam na mojej stronie,
Pokażę Ci jak,
bezpiecznie ćwiczyć krok po kroku.
Zapraszam!
Image Alt

O Mnie

Mam na imię Beata!

Dlaczego to robię, ponieważ głęboko wierzę, że ruch uzdrawia, ja wybrałam jogę, ona zmieniła moje podejście do samej siebie, trzyma mnie w kondycji na każdym poziomie mojego życia. Pozwoliła zostawić za sobą to co niepotrzebne, pomogła trzymać pion w trudnych chwilach, ale także wyrzeźbić i wzmocnić ciało.

Czas Covidu przeniósł mnie również do sieci, prowadzę zajęcia online ze swojego mieszkania na poddaszu, zabieram też was ze sobą jeśli wyjeżdżam na dłużej, w zasadzie mamy nieograniczone możliwości do tego by spotkać się na macie gdziekolwiek jesteśmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy jako nauczyciel wiem jakie błędy są najczęściej popełniane w praktyce online, dlatego moje lekcje dokładnie tłumaczę tak żebyś  bezpiecznie wchodziła do każdej pozycji i żebyś czuła, że ci to służy.

Z wykształcenia jestem etnologiem, zawsze interesował mnie człowiek i jego kultura. Joga pomogła mi połączyć pasję z pracą. Wspólne spotkanie na macie, to pozytywna energia i radość. W swojej praktyce łącze własne doświadczenia, z wiedzą zdobytą od innych nauczycieli. Od 9 lat prowadzę zajęcia metodą Iyengara, vinyasa jogę oraz flow jogę. Prowadzę grupy o różnym stopniu zaawansowania.

W 2014 ukończyłam trzyletni kurs jogi w metodzie B.K.S. Iyengara (LEVEL I).

Praca z ludźmi to moja pasja, jogą dzielę się  każdego dnia dlatego zapraszam Cie serdecznie na zajęcia .

Ps.

W życiu boję się dżdżownic i gąsienic 😉 Mam  hopla na punkcie kwiatów i zapachów, uwielbiam deszcz, Ci co mnie znają wiedzą, że jak kawa to z widokiem. 🙂